Plecaki Herlitz

Plecaki Herlitz

Każdy uczeń powinien być wyposażony w wygodny plecak, który przysłuży się, jeśli chodzi o zachowanie prawidłowej postawy ciała, o pojemność oraz estetyczny wygląd. Plecaki Herlitz są na polskim rynku już od ponad 20 lat i niezmiennie cieszą się uznaniem klientów.

 

Linie plecaków Herlitz

Plecaki Herlitz to gwarancja, że dziecko będzie czuło się komfortowo i zmieści wszystko, czego potrzebuje na lekcje. Rodzice mogą wybierać spośród kilku linii tornistrów. Linia Flexi jest bardzo ergonomiczna i pozwala dziecku odpowiednio dopasowywać szelki do wysokości oraz noszonego ciężaru. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 7-9 lat. Pojemność plecaków z tej serii wynosi 15 l. Seria Midi jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6-9 lat i ma jeden wymiar regulacji szelek. Plastikowa podstawa zapewnia stabilność podczas noszenia, a pojemność to 13 l. Seria Motion jest dla dzieci od 7. do 10. roku życia. Plecaki są wyposażone w magnetyczną klamrę, pas piersiowy i pas biodrowy, mają 18 l pojemności. Seria Smart dla dzieci między 6. a 9. rokiem życia, dodatkowo posiada stabilne nóżki. Udźwignie 13 l. Linia Loop to 15 l pojemności, wykorzystanie materiału przepuszczającego powietrze, regulowane szelki i inne udogodnienia.

plecaki herlitz plecak herlitz plecak herlitz delfiny plecak herlitz kosmos

Warto zwrócić uwagę na to, że plecaki Herlitz posiadają wiele odblaskowych elementów, co dodatkowo zabezpiecza dziecko przed wypadkami drogowymi – jest ono bardziej widoczne dla kierowców.

Sposób zakupu

Wszystkie serie udostępniają plecaki w różnych wersjach kolorystycznych. Można znaleźć coś zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek: motywy kwiatowe, z bohaterkami popularnych bajek, z motylami, wróżkami, smokami, piłka nożną, samochodami czy robotami. Wybór jest ogromny. Gwarancją dobrego użytkowania przez długi czas jest wieloletnie doświadczenie firmy. Plecaki Herlitz można zakupić w sklepach stacjonarnych, ale też zamówić przez Internet, np. w Biuronimo.pl, co jest bardzo wygodną opcją.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *