Dlaczego warto wybrać piórnik Herlitz dla dziecka

Piórnik Herlitz – dobry wybór

Herlitz to istniejąca od ponad stu lat niemiecka firma zajmująca się produkcją artykułów szkolnych i papierniczych dla dzieci i młodzieży. W Polsce działa ona od roku 1992, zapewniając szeroką gamę najwyższej jakości produktów do użytku szkolnego. W ofercie firmy Herlitz znajdują się tornistry, plecaki, piórniki, segregatory, długopisy i wiele, wiele innych.

Wybierając przybory szkolne dla najmłodszych warto zwrócić uwagę na wiele różnych czynników, które pozwolą dokonać jak najlepszego wyboru dla naszych pociech. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o artykuły, które muszą cechować się wyjątkową wytrzymałością, takie jak tornistry i piórniki. Dlaczego więc warto wybrać piórnik Herlitz?

Jakość

Każdy z piórników cechuje wyjątkowa jakość wykonania i dbałość o detale, a do ich produkcji wykorzystano jedynie materiały o najwyższej trwałości. Laminowane poszycie i wytrzymałe zamki błyskawiczne umożliwią bardzo długi czas użytkowania produktu. Wszystkie piórniki są także objęte gwarancją producenta. W każdym z piórników zmieszczą się wszystkie potrzebne przybory szkolne Państwa pociechy.

Stosunek jakości do ceny

Wysoka jakość piórników łączy się z bardzo niską ceną. Każdy rodzic wie, że wyprawka szkolna dla dziecka nie jest rzeczą tanią, a wybierając piórnik Herlitz nie będą musieli Państwo rezygnować z wysokiej jakości.

Dla każdego coś dobrego

W ofercie marki Herlitz znajdą Państwo wiele różnych modeli piórników, co umożliwi dobranie jak najlepszego produktu do potrzeb dziecka. Mogą Państwo wybierać z pomiędzy piórników z i bez wyposażenia, piórników dwu- i trzykomorowych, piórników trójkątnych kosmetyczek i piórników etui.

Wyposażenie

W piórnikach z wyposażeniem znajduje się wszystko,co przyda się dziecku podczas szkolnych zajęć, od długopisów i flamastrów, poprzez kredki, gumkę i temperówkę, na linijce i ekierce skończywszy. Wszystkie te przybory są wysokiej jakości i zapewniają długi czas użytkowania. Ergonomiczny design pozwoli na bardzo wygodne użytkowanie wszystkich przyborów podczas pracowitego dnia w szkole. Pętle wykonane z gumek, w które został wyposażony każdy piórnik SMART, Flexi i Midi pozwalają na utrzymanie porządku w piórniku i błyskawiczne odnalezienie koniecznego przyboru.

Walory estetyczne

Piórniki Herlitz dostępne są w kilkudziesięciu rozmaitych wzorach, wśród których nawet wybredna pociecha znajdzie swojego ulubieńca. Mogą Państwo wybierać z pomiędzy całej gamy kolorów i dziesiątek rozmaitych nadruków. W ofercie znajdują się zarówno wzory typowo dziewczęce (motyle, księżniczki, jednorożce, konie, tancerki, koty), chłopięce (samochody, pająki, roboty, dinozaury, pirackie statki, smoki, węże), jak również wzory neutralne (emotikony, napisy, wzory geometryczne). Ponadto, do każdego wzoru piórnika znajdą państwo odpowiednik w postaci tornistra, co pozwoli utworzyć zgrany estetycznie zestaw.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *